• en
  • pl

Jakość

Proces tworzenie oprogramowania nie jest (wbrew powszechnej opinii) procesem trywialnym. O ile prawdą jest, że nawet student pierwszego roku jest w stanie napisać mniej lub bardziej skomplikowany program, to nijak ma się to do tworzenia dużego, zaawansowanego systemu, który ma obsłużyć dziesiątki tysięcy użytkowników, umożliwiać jego dalszy rozwój, czy pozwalać na szybkie i sprawne usuwanie błędów, nie unieruchamiając systemu.

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy narzędzia zarówno w zakresie komunikacji, jak i mechanizmów i standardów które pozwalają na płynne i wygodne przejście przez ten proces, zwiększając po drodze świadomość klienta co do możliwości ale i wymagań produktu który od nas otrzymuje.  Dzięki temu jesteśmy w stanie poprowadzić osobę z dowolnym zasobem wiedzy czy świadomości technologicznej przez proces tworzenia produktu.

Najważniejsze elementy, które umożliwiają nam dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania

Komunikacja

Zawsze pilnujemy aby nasz klient brał ciągły i aktywny udział w projekcie. Zadajemy dziesiątki pytań, nie zakładając niczego z góry. Możesz przyjąć, że jest to wymóg pracy z nami. W pierwszym momencie może wydawać się to uciążliwe, ale pamiętaj, że wspólnie pracujemy nad opracowaniem Najlepszego Projektu W Historii Świata (NPWS). Choćby jedno niedomówienie lub przeoczony szczegół może mieć ogromny wpływ na Twój odbiór finalnego produktu lub jego zgodność z Twoim modelem biznesowym.

Narzędzia

Nic nie jest przypadkowe! Wielu klientów w momencie gdy przedstawiamy nasz w pełni zautomatyzowany proces ma wątpliwości co do zasadności tak rozbudowanego zestawu narzędzi, nawet gdy chodzi o relatywnie prosty projekt strony WWW czy aplikacji. Początkowy koszt wdrożenia takiego procesu jest niewielki z korzyściami które zyskujesz na przestrzeni trwania projektu.

  • Stabilność. W dowolnym momencie jesteśmy w przeciągu minut gotowi przywrócić poprzednią wersję systemu, niezależnie jak dużego, jeśli pojawi się niespodziewany błąd który może narazić Cię na straty.
  • Łatwa skalowalność. Jeśli z jednego serwera zdecydujesz się przenieść w chmurę lub na większą ilość maszyn, nasz proces umożliwi automatyczne zainstalowanie projektu na dowolnym serwerze za pomocą takich narzędzi jak Ansible czy Terraform.
  • Bezpieczeństwo. Zduplikowane repozytoria decentralizują dane projektu i zapewniają sprawne oraz wygodne zarządzanie zarówno aktualną jak i dowolną ilością innych wersji. Pozwala to w dowolnym momencie przetestować którąkolwiek z archiwalnym lub mniej stabilnych wersji.
  • Elastyczność zespołu. Chcesz przenieść z czasem projekt in-house, aby rozwijali go Twoi wewnętrzni programiści? Nie ma problemu, konfiguracja projektu zapewnia wygodne i łatwe budowanie instancji developerskiej czy testowej, jednocześnie zapewniając właściwe zarządzanie bezpieczeństwem w dostępie do serwerów i danych.
  • Wygoda. Jesteśmy w stanie udostępnić dowolną ilość instancji testowych, tak aby klient mógł testować dowolną jego część lub wersję. Dopiero po solidnych testach wszelkie zmiany przenoszone są w kilka minut na serwer produkcyjny.

Doświadczenie

Potworny banał, jednak nie można koło niego przejść obojętnie. Wybierając dostawcę szukasz w pierwszej kolejności jakości w drugiej kolejności odpowiedniej ceny. Mając za sobą setki projektów, jesteśmy w stanie zapewnić jedno i drugie. Zaufanie poprzednich klientów nie bierze się znikąd.

Doradctwo

Wiele software housów często zapomina lub gubi w ferworze produkcji główny cel jaki przyświeca klientowi – program ma na siebie zarabiać. Zbytnie skupianie się na technikaliach jest grzechem numer jeden wielu wykonawców. I tu wkraczamy my, cali na biało. Już na etapie planowania otrzymasz od nas asertywnie podany feedback co do poszczególnych elementów, jeśli tylko zauważymy błędy logiczne lub braki w procesie. Jesteśmy również w stanie dopasować projekt do Twojego budżetu, nie niwecząc jego głównego założenia lub rozkładając jego elementy na późniejsze etapy. Rozkładamy projekt na mniejsze elementy, co pozwala je przetestować i wprowadzić zmiany, jeśli tylko zauważysz, że można to zrobić lepiej, bez konieczności przebudowywania systemu już po tym jak zostanie dostarczony!